Firmast 
Prindi leht
 

Teemanttera OÜ on loodud 2010 aastal ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte mille põhitegevuseks teemantlõiketööd ja lammutustööd. Olgugi, et Teemanttera OÜ on noor ettevõte on meil tööl kauaaegsete kogemustega oma ala hästitundvad spetsialistid. 

Ettevõtte peamised tegevusteks on ehitusel teemantpuurimine  – ja teemantsaagimine , samuti  lammutus- ja betoneerimistööd.

Pakume täislahendusi, näiteks avade lõikamist koos silluste paigaldamisega ja tekkinud ehitusprahi utiliseerimisega kui ka osalist tööde teostamist, et Tellijal jääks võimalus osaliselt vajaminevaid töid ise ära teha.

Peamised koostööparnerid on oma ala tunnustatud asjatundjad, kes väärtustavad ostetud teenuste kvaliteeti ja kauakestvaid koostöösuhteid.

Teemanttera OÜ peab oluliseks oma klientide rahulolu - anname endast parima , et jätkata mõlemaid pooli rahuldavat koostööd.

Samuti on meile tähtis oma töötajate heaolu, tänu kellele oleme suutnud tihedas konkurentsis jääda ala juhtivate ettevõtete hulka.

Just tänu meie spetsialistide kogemustele ja pidevalt uuenevale seadmepargile oleme saavutanud usaldusväärsuse keerukate ülesannete täitmisel ning oleme saavutanud piisava efektiivsuse millega suudame pakkuda konkurentsi meie lugupeetud konkurentidele.

Allahindlused on kokkuleppel ja sõltuvad töö iseloomust